Днес, в Актова зала на училище „Пейо Кр. Яворов“ се проведе тържествено връчване на дипломите за средно образование на завършилите дванадесетокласници от Випуск 2026. След години, изпълнени с труд, вдъхновение, предизвикателства и ценни уроци, нашите зрелостници изминаха своя път в
На добър час, випуск 2026








