В СУ "Пейо Яворов", в рамките на дистанционното обучение, първокласниците отбелязаха тържествено изучаването на всички букви и прощаване с букварчето.
Скъпи колеги, Измина и втората седмица от взаймните усилия на учители и ученици, справяйки се с електронното обучение от дома.
Уважаеми колеги, измина една напрегната и нестандартна учебна седмица С усилията на всеки от нас, тя бе повече от успешна.